El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

Cámara Fotográfica

 

 Ceny
 1 Výlet do Cancun
 
(přibližná hodnota 1200 €)

 2 Digitální fotoaparát
 (přibližná hodnota 800 €)

 3 Video kamera Reflex
 (přibližná hodnota 500 €)

Jestliže jste dokončili Váš project a jste pyšní na svou práci, kterou jste odvedli, pošlete nám své fotografie e-mailem (negativ nebo diapozitiv). Do předmětu zadejte "5. Fotografická soutěž". Nezapomeňte nám zdělit, jaký material jste použili, spolu s Vaším jménem, adresou a telefonním číslem. Doba pro přijetí fotografií končí 31. Prosince 2009. Všichni ocinění budou vyrozumněni do 31. Ledna 2010. Fotografie se stanou vlastnictvím společnosti ECOPIEDRA a mohou být publikovány v dalším katalogu.

FORMULÁŘ Fotografické Soutěže

Přidat fotografii
Poznámky
 

 

Zákon o ochraně osobních údajů

Tímto vás informujeme, že podle Zákona č. 15/1999 z 13. prosince o Ochraně osobních údajů budou vaše osobní údaje zařazeny do souboru, který je majetkem společnosti ECOPIEDRA, S.L. Účelem tohoto souboru je odpovídat na vaše žádosti o poskytnutí informací a informovat vás o novinkách, službách a produktech, které naše společnost nabízí. Vaše údaje budou společností ECOPIEDRA, S.L., poskytnuty společnosti ECOCEMENT, S.L., členu naší skupiny, která vás také bude informovat o svých výrobcích a službách.

Můžete uplatit své právo na přístup ke svým osobním údajům v našem držení, jejich opravu, na námitky proti jejich používání nebo odvolání souhlasu s jejich využíváním prostřednictvím kontaktování naší kanceláře v Madridu na adrese c/ Emiliano Barral 16, local 7. Svou korespondenci označte pro lepší orientaci "Osobní údaje".

ECOPIEDRA: C/ Emiliano Barral, 16 • 28043 Madrid • At. Cliente: +34 91 519 99 35
comercial@ecopiedra.com • NIF: B 81-225211 • Zákon o ochraně osobních údajůLegal Notice

¡CSS Válido!   TAW

Používáním této stránky souhlasíte používání vlastních a soubory cookie třetích stran pro navigaci a analýzu osobní obsah.       zavřít       Více informací