El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

Vanguardia
FAQ

 

  1. 01- Z jakých materiálů je ECOPIEDRA vyrobená?

ECOPIEDRA je vynikající cementová hmota skládající se z písku křemíku, lehčených agregátů a cementu jako jsou CEM I 42.5. R nebo BL II/A-L 42.5R, bez rozdílu na modelu.)

02- Jaké jsou výhody rekostituovaného kamene před přírodním s ohledem na instalaci?

• Instalace je jednodušší a rychlejší.

•Vzhledem k tomu, že rekonstituovaný kámen ECOPIDRA je výrazně lehčí nežli rostlý kámen, není při instalaci potřeba žádného přidaného kotvení

•Rychlost instalace je mnohem vyšší.

•S ohledem na kratší čas instalace se snižují náklady.

•Instalační plocha jednotlivých kamenů je speciálně připravena pro dosažení větší přilnavosti se spojovacím materiálem.

03- Jsou výrobky ECOPIEDRA v souladu s platnými právními předpisy?

Náš produkt se vyrábí v cetifikovaném systemu řízení, s přísnou kontrolou podle UNE EN ISO standard 146618:06, "Rekonstituovaný kámen. Terminologie a klasifikace". Kontrolní zkoušky jsou v soudalu s nařízeními oddělení kvality podle výše uvedeného standardu. Tyto údaje jsou shrnuty v technických listech jednotlivých produktů firmy ECOPIEDRA, S.L.

04- Každý barvený materiál stárne. Jak významné jsou změny barvy s ohledem na stáří?

Nejsou, ECOPIEDRA stárne úplně stejně jako jakýkoliv jiný materiál používaný ve stavebnictví pro barvení exteriérových nebo interiérových zdí.

05- Jakou záruku nabízí nákup ECOPIEDRA oproti jiným výrobkům?

Výrobní záruka ECOPIEDRA je samotná realizace Systému vedení jakosti, který obsahuje velmi přísné kontroly jak na výrobním procesu, tak i na hotovém výrobku.

06- Je možné najít stejné tvary a barvy kamene na jedné realizaci?

Možnost najít stejné kusy tvarů a barvy je velmi mizivá, vzhledem k tomu, že už během výrobního procesu je zajištěno, aby se tvary a barvy neopakovaly ve stejném modelu. Navíc máme poměrně širokou škálu různých formátů, které pak jako celek vytvářejí výrobek tak různorodý, jak jen je možné.

07- Jsou nějaké problémy s instalací ECOPIEDRY na komínech?

Doposud nebyly zaznamenány žádné problémy při instalaci ECOPIEDRY na exteriérové ani interiérové komíny. Je třeba dodržovat pokyny doporučené v návodu k montáži. Ty jsou zaznamenány v našich katalozích v závislosti na typu podkladové zdi. Doporučejeme, aby pro aktivní interiérové komíny byly použity žáruvzdorné materiály, které přispívají k udržení výhřevnosti.

08- Může být ECOPIEDRA instalována na jakýkoliv podklad?

Ano, pokud jsou dodržovány kroky doporučené v návodu k montáži. Ty jsou zaznamenány v našich katalozích v závislosti na typu podkladové zdi.

09- Jaký materiál doporučujete k lepení?

Pro instalaci svého výrobku ECOPIEDRA doporučuje lepící hmotu typu C2 a malty M-7.5 od řady ECOCEMENT. Obě hmoty jsou klasifikovány podle směrnice 89/106/EEC o stavebních výrobcích. Malta je vyráběna pro jednotlivé modely v různych odstínech tak, aby vyhovovala barvě modelu, který bude nainstalován. Oba materiály byly testovány v souladu s evropskými právními předpisy a tím splňují legislativní požadavky na jejich klasifikaci.

10- Jak rychlou instalaci může ECOPIEDRA nabídnout?

To záleží na typu používaného materiálu.

  • Panelizované Modely: Rychlost instalace je okolo 14 metrech čtverečních za den.

Jednotlivé modely: Rychlost instalace je mezi 7 a 8 metrech čterečních za den.

ECOPIEDRA: C/ Emiliano Barral, 16 • 28043 Madrid • At. Cliente: +34 91 519 99 35
comercial@ecopiedra.com • NIF: B 81-225211 • Zákon o ochraně osobních údajůLegal Notice

¡CSS Válido!   TAW

Používáním této stránky souhlasíte používání vlastních a soubory cookie třetích stran pro navigaci a analýzu osobní obsah.       zavřít       Více informací