El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

Zobrazit novinky roku:
Novinky a Události´12
 25/09/2012
 Mezinárodní veletrh CERSAIE

Mezinárodní veletrh Cersaie 2012 (25. - 29. září) je pro výrobce keramiky nejdůležitější událostí roku. Každý rok přitahuje mnoho odborníků z tohoto sektoru z celého světa. Při své první účasti na této výstavě upoutala společnost ECOPIEDRA mnoho návštěvníků veletrhu z různých zemí jako je Německo, Francie, Itálie, Omán, Kuvajt, Alžírsko, Indie a Libye. Všichni naši návštěvníci se díky svému odbornému rozhledu přesvědčili, že kvalita navázaných kontaktů plně vyváží kvantitu.

Protože jsme dynamickou společností, využili jsme této akce k představení svých nových výrobků. Společnost ECOPIEDRA se především snaží propagovat svou ekologickou řadu (GREEN), kterou na veletrhu Cevisama 2012 představila poprvé, ale která již dnes zahrnuje řadu nových modelů pod názvem GRASS (foto připojeno). Jedná se o dřevěné a kamenné dlaždice, jejichž inovace spočívá v tom, že obsahují umělou trávu. Proto se při pokládce nechává mezi jednotlivými dlaždicemi zatravněná spára o šířce 3 cm.

Kromě známých produktových řad SILVER (kamenné stěnové obklady) a GREEN (zahradní produkty) jsme přidali novou řadu s názvem WOOD. Patří do ní výrobky se vzhledem dřeva pro obklady stěn. Zejména jeden z nich, model skládačky typu PUZZLE v barvě dřeva (foto připojeno) upoutal mimořádnou pozornost. Výhodou tohoto modelu je dokonalá imitace přírodního dřeva, nižší cena v porovnání s přírodními alternativami, trvanlivost a nenáročná údržba a také jeho biologický aspekt. Existuje řada zemí, které kvůli svým ekologickým nařízením zakazují dovoz dřevěných výrobků ze zahraničí. Tento problém je naší řadou WOOD vyřešen, a přesto se naši zákazníci mohu těšit krásou tohoto materiálu.

Feria Cersaie
 
 20/04/2012
 Nová řada GREEN

Společnost ECOPIEDRA vyprodukovala novou řadu produktů pod značkou ECOPIEDRA GREEN. Taty materiály jsou určeny pro zahrady, terasy, chodníky. Dále obsahují detailní prvky pro dokončení ostění oken a dveří , obrubníky, pražce a záklopy plotů.

Produkty GREEN LINE jsou vyráběny s použitím všech technických pokroků výroby, které společnost koupila během své existence. Díky tomu se podařilo dosáhnout dokonalého přírodního vzhledu.

S vytvořením této nové řady sortimentu začala ECOPIEDRA pracovat v novém sektoru stavebnictví – terénních a zahradnických úpravách.

 

 

Línea Green
 
 15/02/2012
 CEVISAMA 2012

Poslední veletrh ve Valencii mezi 7. a 10. únorem byl ve znamení uvedení nových řad produktů.

Výrobky pod značkou ECOPIEDRA se uplatňují na všech kontinentech.V posledních letech jsme získali další nové členy rodiny ECOPIEDRA v zemích tak rozmanitých jako je Alžírsko, Austrálie, Irák, Česká republika, Nigérie, Katar...

Kromě uzavření obchodu s novými zákazníky, veletrh zajišťuje také ideální prostor pro představení výrobků a novinek

 

Cevisama 2012
 
 10/02/2012
 Nový katalog SILVER 2012

V novém katalogu 2012 jsme obnovili řadu produktů pod řadou SILVER. Nabídka jsme obohatili o 7 nových modelů. Absolutní celosvětovou novinkou jsou pak míchané produktové řady Sillarejo ve kterých ECOPIEDRA zcela převyšuje veškeré konkurenční výrobce.

Nový katalog ECOPIEDRY kromě rozšíření nabídky přináší i přehledné technické a logistické údaje ke každému produktu. Velmi přehlednou formou se tak zákazník může informovat o váze balení, palety, metráži a velikosti produktu.

ECOPIEDRA by na závěr ráda uvedla, že pro výrobu svých produktů začlenila pouze takové suroviny, které zajišťují nejen dokonalé technické a fyzikální parametry, ale které jsou i v souladu s respektem k životnímu prostředí.

 

 

Catálogo SILVER 2012
ECOPIEDRA: C/ Emiliano Barral, 16 • 28043 Madrid • At. Cliente: +34 91 519 99 35
comercial@ecopiedra.com • NIF: B 81-225211 • Zákon o ochraně osobních údajůLegal Notice

¡CSS Válido!   TAW

Používáním této stránky souhlasíte používání vlastních a soubory cookie třetích stran pro navigaci a analýzu osobní obsah.       zavřít       Více informací