El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

Konkurs Fotograficzny

Cámara Fotográfica

 

 Nagrody
 1 Wycieczka do Cancún
(Szacowana wartość 1.200€)

 2 Cyfrowy aparat fotograficzny
(Szacowana wartość 800€)

 3 Aparat fotograficzny Complex
(Szacowana wartość 500€)

Jeśli zrealizowałeś twój projekt i czujesz się z niego dumny, wyślij nam zdjęcie (negatyw lub zdjęcie) osiągniętego rezultatu pocztą z dopiskiem „5-ty konkurs fotograficzny”. Nie zapomnij wskazać rodzaju zastosowanego materiału wraz z nazwiskiem, adresem oraz numerem telefonu.
Okres przyjmowania zdjęć upływa z dniem 31/12/2009. Nagroda dla każdego ze zdjęć zostanie wysłana przed 31/01/2010. Nadesłane zdjęcia pozostaną w posiadaniu ECOPIEDRA i będą mogły zostać opublikowane w następnym katalogu firmy.

FORMULARZ Konkurs Fotograficzny

Załącz zdjęcie
Uwagi
 

 

Ustawa o ochronie danych osobowych
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych nr 15/1999 z dnia 13 grudnia informujemy, że Państwa dane zostaną włączone do bazy danych będącej własnością firmy ECOPIEDRA, S.L. celem udzielania odpowiedzi na zapytania o informację oraz informowania o nowościach, usługach oraz produktach oferowanych przez firmę. Państwa dane osobowe będą mogły zostać przekazane przez ECOPIEDRA S.L. firmie ECOCEMENT, S.L., należącej do tej samej grupy, w celu umożliwienia informowania Państwa o produktach i usługach tej firmy.

 

W myśl wspomnianej ustawy mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, dokonywania w nich zmian, usunięcia ich i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania wysyłając stosowny list na adres: Madryt, c/ Emiliano Barral 16, local 7, z dopiskiem "Ochrona danych osobowych".

 

 

 

ECOPIEDRA: C/ Emiliano Barral, 16 • 28043 Madrid • At. Cliente: +34 91 519 99 35
comercial@ecopiedra.com • NIF: B 81-225211 • Ustawa o ochronie danychLegal Notice

¡CSS Válido!   TAW

Korzystając z tej strony akceptujesz użycie plików cookie własne i osób trzecich dla nawigacji i analizy spersonalizowanej treści.       blisko       Więcej informacji